Firma


page1_pic1

Zakład Wytwarzania Artykułów z Gumy – DanGum

powstał w 1988r. Założycielem była obecna właścicielka firmy Danuta Stopczyńska. Siedziba firmy wraz z całą infrastrukturą zlokalizowana jest na terenie miasta Oleśnicy w województwie dolnośląskim.

Priorytetem w działalności firmy jest produkcja wyrobów z gumy, z czego kluczową pozycje stanowią wysokiej klasy uszczelnienia techniczne.

Dzięki przemyślanym decyzjom, doświadczeniu oraz inwestycjom pochodzącym ze środków własnych, firma znacznie powiększyła powierzchnię produkcyjną, częściowo odnowiła park maszynowy, unowocześniła technologię produkcji oraz zmieniła sposób zarządzania nią.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło osiągnąć wysoką jakość naszych wyrobów. Nie zmienia to jednak faktu, iż nieustannie czujemy potrzebę udoskonalania procesów produkcji, kładąc szczególny nacisk na wspomnianą jakość.

page1_pic1

Firma została szybko dostrzeżona i uznana przez swoich klientów, zapewniając im rzetelną i kompleksową obsługę. Staliśmy się kompetentnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw na terenie Polski, a także poza granicami naszego kraju. Swoją pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej jakości swoich wyrobów. Samodzielnie konstruujemy i wykonujemy formy do naszych wyrobów, co pozwala nam na szybką realizację dostaw bardzo szerokiego asortymentu, spełniając jednocześnie wymagania naszych klientów.

Właściwe zarządzanie poprzez umiejętne podejmowanie decyzji dotyczących efektywnego wykorzystania posiadanych zasobów umożliwia stały rozwój firmy. Zależy nam, aby wszelkie działania podejmowane przez firmę cechowały się dużą fachowością, poprzez stałe rozeznanie na obecnie panującej sytuacji na rynku gospodarczym. Wszelkie te cechy, jak i skuteczność działania powodują, że umiemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy niezbędnymi atestami oraz certyfikatami wymaganymi przez odbiorców, co uwiarygodnia wysoką jakość naszych wyrobów.

Dowodem na to jest fakt podjęcia przez właściciela firmy strategicznej decyzji o wdrożeniu i ciągłym doskonaleniu

SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO EN 9001: 2000.


Oferujemy

Konstrukcje i formy wykonujemy we własnym zakresie.
Wykonujemy również zamówienia niestandardowe na życzenie klienta.

W ofercie naszej firmy znajdą państwo: