FAQs

Q?Czy istnieje możliwość wyprodukowania wyrobu innego typu niż prezentowane w ofercie ?
A.

Tak, istnieje taka możliwość. Posiadamy bogaty i dobrze wyposażony park maszynowy, który umożliwia nam wyprodukowanie wyrobów gumowych różnego typu. Matryce wykonujemy we własnym zakresie, a cena tej usługi ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od ilości zamawianego produktu.

Q?Dlaczego w naszej ofercie nie widać cen ?
A.

Nasza oferta ma charakter informacyjny, dlatego też nie wyświetlamy aktualnych cen produktów. Nasze ceny oraz termin realizacji zamówienia uzależnione są od ilości zamówionego towaru, terminu realizacji oraz od tego czy produkt jest typowy czy wytwarzany na zamówienie.

Q?Czy zapytanie ofertowe jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia ?
A.

Złożenie zapytania ofertowego nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia, a jest jedynie wyrażeniem zainteresowania naszą ofertą i ceną oferowanych przez nas wyrobów. Aby złożyć zamówienie, należy najpierw złożyć zapytanie ofertowe, a po otrzymaniu odpowiedzi, wysłać do nas zamówienie faksem lub drogą elektroniczną.

Q?Jak składać zamówienia ?
A.

Zamówienia przyjmujemy wyłącznie po wysłaniu zapytania ofertowego. Zapytanie ofertowe, można wysłać do nas faksem lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.